Návod k použití digitální centrály TCS


 • 0.5.0 Version
 • 384 Download
 • 7.15 MB File Size
 • 16.8.2018 Create Date

Obsahuje PDF dokument, ve kterém se můžete dočíst, jak správně používat TCS centrálu, jak ji propojit s Android aplikací a také se stávajícími programy na počítači. Obsahuje také popis všech funkcí a možností rozšíření.

Tento návod je vždy přibalován i ke každé centrále, ale aktuální je vždy jen na tomto místě. 

Aktuální verze: 0.5.0

Kompletní návod je pravidelně aktualizován a je doporučeno si jej před používáním centrály celý přečíst.

 

 

Další návody a videonávody

 

Videonávod: Změna adresy digitální lokomotivy (zápis a čtení CV) Automatizovaný železniční přejezd Ovládejte kolejiště počítačem
(Zpětné hlášení S88 + RocRail)
   
Správa uživatelů a přiřazování vlaků    

 

Článek byl 3x komentován “Návod k použití digitální centrály TCS

  1. admin Post author

   Zdravím,
   hlavní výhody jsou vypsány zde: http://www.zavavov.cz/cz/tcs/. Oproti Z21 je to hlavně použití jiného protokolu na LAN, takže je možné využít router, který máte běžně doma. Také automatické nastavení IP adresy a vyhledání v Android aplikaci (odpadá složité nastavování a zadávání adresy). Navíc umožňuje správu vlaků tak, aby někdo nemohl sebrat vlak někomu, kdo už ho ovládá. Navíc podpora S88. Načtení celé databáze vlaků i doplňků do aplikace. Vždy když přijde někdo další s aplikací, načte se jednoduše vše. Umožňuje také uživatelská práva a přiřazování vlaků jednotlivým uživatelům. Spolupracuje s programy jako například RocRail, ModelJop (pouze s novou verzí, která se teprve chystá). Bude umožňovat brzy připojení na WiFi. A je toho opravdu spousta. Jsou to možná pro někoho detaily, ale především spolehlivost a jednoduchost je nejdůležitější. Navíc aktualizace zdarma přímo z Android aplikace.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

*