PC tuning

Zde napíšu pouze jeden článek a pár odkazů na výborné stránky o pc tuningu. Záleží na vás co si z toho vás zaujme. Začnu tím jak jsem z PC tuningem začínal. Všecko začalo tím že jsem se rozhodl si složit nový počítač… Vybral jsem si Základní desku, procesor, harddisk, ramku, mechaniku a nakonec došlo k problému že se mi to nechce dávat do staré PC skříně, tak jsem ještě hledal na netu nějakou skříň se zdrojem za málo peněz. Nakonec na adrese www.obchod.cz jsem narazil na skvělou skříň i s prosklenou bočnicí. tak jsem se rozhodl že si s tím trošku pohraju a vyladím. I když zezačátku asi půl roku jsem na to vůbec nešáhnul, protože jsem se bál. Ale poté mě strach přešel. A na webech uveřejněných níže jsem si přečetl co všecko se dá vyladit a jak na to.

začal jsem regulátorem otáček u větráku. Sám jsem si ho vytvořil, ale nebyl to dobrý nápad protože asi za týden se objevila chybka a regulátor doslova shořel… Byl jsem rád že nechytlo nic jiného. To mě na nějakou chvíli udrželo od tuningu dál, ale úřešlo mě to a pokračoval jsem…
Upravil jsem kabeláž uvnitř PC. IDE kabely jsem rozřezal na pásky a oblepil lepící páskou. Kabely od zdroje jsem taky oblepil lepící páskou. Poté jsem koupil ještě chladič na HDD, a vyvrtal díry na vypínače abych mohl některé větráky třeba vypínat, když už jsem se bál udělat regulátor . Dále jsem si přečetl návod na výrobu vlastních neonů. Strašnou radost jsem měl když jsem je vyrobil a vypadaly opravdu skvěle.. tak jsem je namontoval do pc a rozsvítil je a svítili lépe než jsem viděl na fotkách na jiných webech. No jo, byl to ale pro mě smolnej den, protože když už jsem vše uklidil a zakrytoval tak se mi pc nepodařilo zapnout. Zkoušením jsem přišel na to že nejede HDD a že odešel díky zdroji. Tak bohužel došlo k tomu že jsem musel zdroj i disk vyměnit. Naštěstí jsem měl na všechno záruku tak jsem vše reklamoval. No dodnes uplně přesně nevím čím to bylo. Jestli tím že jsem ráno vyfoukal prach z PC a přitom odešla jedna z RAMek. Nebo tím jak jsem připojil neony? Těžko říct, ale dnes už vím jistě, že do PC už šahat nebudu. Maximálně nějaké vychytávky mimo PC, jako třeba LCD displej do LPT či COMu. Ale do PC už nic nedám .

Tak to byl článek o mém tuningování PC, ale nechci tím nikoho odrazovat od tuningu. Jen se mi prostě něco asi nepovedlo. A teď vám uveřejním některé z mých fotografií povedeného tuningu do té doby než jsem všecko zrušil a pak uveřejňuju pár odkazů na PC tuning.

Fotografie

Můj PC když byl ještě nový a před tuningem. -//-
Neon. Předělány krytky a přidány dva vypínače.
Vnitřek mého pc. Detail tlačítek…
Vnitřek mého pc + neony. Regulátor ventilátoru po vyhoření.
Regulátor ventilátoru po vyhoření. Regulátor ventilátoru po vyhoření.
Regulátor ventilátoru po vyhoření.

Odkazy

 

 

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

*

motorcycle fairings for sale Wholesale Honda Fairing Kits cheap suzuki fairings cheap ABS Fairings cheap Kawasaki fairings cheap yamaha fairings
cheap trx home cheap trx trainer cheap trx training TRX Suspension Training trx pro4 trx home2 trxhometrainer