Alespoň jedna malá modelářská výstava tohoto roku!

Letošní rok výstavám modelové železnice příliš nepřeje, ale i přesto se menší výstavy občas konají. Jednu takovou ve Zlíně jsme navštívili a natočili pro Vás krátké video.

Tato výstava nás lákala především tím, že jsme očekávali něco menšího s menším počtem lidí. Přijeli jsme asi hodinu, či dvě před nedělním ukončením výstavy a i přesto tam bylo dost lidí. Nicméně jsme si dávali pozor a podívali se na vystavenou modulovku. Výstavy tohoto typu jsou vlastně tak trochu smutné, pokud nejsou něčím doprovázené. Jelikož výměna vlaků mezi stanicemi trvá mnohdy dlouho a detailů na kolejišti zase není tolik, ale i přesto je na co se koukat.

U těchto výstav často překvapí výška vstupného. Podle mne, je adekvátní částka do 50 Kč, ale možná to má někdo jinak. Jsou výstavy, kde za tuto cenu uvidíte mnohem více. Jako třešnička na dortu ovšem byl zpoplatněný okruh pro děti! To jsem opravdu ještě nikdy neviděl a přišlo mi to škaredé vůči dětem i rodičům.

Abych jen nekritizoval, tak modulové kolejiště je moc povedené a soupravy, které se na něm proháněly také stály za to. Můžete se sami podívat ve videu a zkusit si udělat alespoň malou představu o tom, jaké to tam bylo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

0
5
0
0
0
0
0
0
0
Verified by ExactMetrics