cz flag en flag

Videa z výstav modelové železnice (Chotěboř, Brno a Líbeznice)

V poslední době jsem měl možnost navštívit několik zajímavých modelových výstav a tak sem přidávám videa pro ty, kteří se nemohli zúčastnit.

Interaktivní výstava a ježdění vláčků v Chotěboři 2018

Modeláři z klubu Slivenec vystavovali své modulové kolejiště H0 a TT v obchi Chotěboř. Výstava byla velice akční a člověk se ani po hodině sledování nenudil. Moduly jsou velice propracované a je k vidění mnoho detailů. Součástí výstavy byla i ukázka tvorby jednoho z modulů a spousta dalších atrakcí, které si člověk mohl i vyzkoušet.

 

Jarní výstava kolejišť na Mosilaně 2018

Klub železničních modelářů z Brna pořádal výstavu jejich kolejiště v měřítku H0. Kolejiště je opravdu obrovské a plné zajímavých míst. Řekl bych, že to určitě stojí za shlédnutí. Oproti předchozí výstavě zde bylo vidět, jak se modeláři snaží dodržovat více skutečné vlastnosti jízdy vlaků, ale mnohdy to mohlo být pro diváka nudnější,bestkopi.com, protože vlaky nejezdily tak často. 

 

Líbebona 2018: Výstava modelové železnice všech měřítek

Výstava, která určitě stojí za návštěvuje je Líbebona 2018. Výstava se konala v obci Líbeznice (cca 10km od Prahy na sever). Mám za to, že akce se konala letos poprvé, ale opravdu to stálo za to. Na akci bylo k vidění opravdu velké množství kolejišť v různých měřítkách.cheap jordan retro 11, Překvapení pro někoho mohlo být například měřítko T (1:450), které je jedním z nejmenších modelových kolejišť vůbec. Bylo k vidění o něco větší měřítko Z (1:220) a samozřejmě i známá měřítka N, TT a H0. Oproti nejmenšímu kolejišti bylo k vidění i veliké zahradní kolejiště, na kterém se vyřádili hlavně malé děti.

 

Líbebona 2018: Modelová bitva ze 2. sv. války

V Líbeznici ještě zůstaneme, protože jako doprovodný program Líbebony 2018 byla modelová bitva. Sešli se modeláři RC tanků,odos-karate.fr, bojových vozidel a letadel a uspořádali pro diváky komentovanou show, kterou můžete celou vidět na videu níže.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

0
0
1
0
0
0
0
0
0
Verified by ExactMetrics