cz flag en flag

Nová úroveň zákaznické podpory – diskuzní fórum

http://forum.zavavov.cz

Kvalita produktu se měří také zákaznickou podporou a dost velkým dílem často přispívá k tomu, aby byl zákazník spokojen. I my v ZAVAVOVĚ se snažíme o maximální podporu zákazníků, ale se zvyšujícím se počtem prodaných kusů, se také zvyšuje počet dotazů na e-mailu a Facebooku. Pro udržení stejné kvality zákaznické podpory jsme se rozhodli pro přesun veškerých diskuzí a otázek na diskuzní fórum na adrese http://forum.zavavov.cz.

Kromě zákaznické podpory k produktům TCS (digitální centrála TCS a bezdrátový ovladač TCS-RC) najdete na diskuzním fóru i další témata týkající se modelaření, elektroniky i digitalizace. Fórum také bude sloužit k informování o nových aktualizacích a průběhu vývoje. Najdete tam všechny chyby, které se právě řeší a tak se nemusíte ptát, když už uvidíte, že daný problém nahlásil někdo jiný. Jen můžete přidat třeba více detailů.

Nemusíte se zapojovat jen tím, že se budete ptát, ale můžete i reagovat na otázky ostatních a sdělit jim své zkušenosti s problémem. Také můžete psát různé nápady na vylepšení.

Důležité je na fóru dodržovat pravidla slušného chování a stejně tak, jako v e-mailové komunikaci při hlášení problému, je třeba být trpělivý a vždy podat, co nejvíce informací týkajících se tématu nebo hlášení problému.

Snadná orientace a rychlé nalezení řešení

Pro rychlou a snadnou orientaci ve fóru byla zavedena možnost označení daného příspěvku jako řešení a ten se pak označí zeleně. Stejně tak celé téma bude mít u sebe malou zelenou fajfku, že obsahuje řešení.

Kromě řešení také můžete označit libovolný příspěvek, jako že se Vám líbí a potom příspěvky s nejvíce srdíčky budou zobrazeny na hlavní stránce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

0
0
0
0
0
0
1
0
0
Verified by ExactMetrics