cz flag en flag

Letní výstava v Pečkách 2021

Po delší pauze, co se modelářských výstav týká se konečně zase začínají otevírat brány klubů železničních modelářů, haly i výstaviště a máme možnost se podívat na nové i stávající modely. Klub železničních modelářů v Pečkách letos mimořádně otevřel svoje dveře i o prázdninách a to jednou v červenci a jednou v srpnu. Zajímalo nás, jestli se tato výstava vyrovná tradiční květnové Mašince.

Už po příjezdu do Peček v sobotu 7.8.2021 kolem poledne jsme si všimli prvního rozdílu a to, že jsme měli kde zaparkovat. To samozřejmě v tuto chvíli bylo pozitivní. U pokladny jsme zaplatili obvyklou sumu 100 Kč za osobu a vešli do již známých prostor. Na první pohled se zdálo vše velice podobné, ale po důkladném projití jsme zjistili, že jedna hala je ukončena o něco dříve, než bývá na největší výstavě v květnu. A také venkovní prostor tentokrát nebyl vůbec využit. Což ovšem mohlo mít za následek i počasí, které bylo předešlých několik dní a očekávalo se i o víkendu. Nám naštěstí vyšlo slunečno, ale i tak už venkovní prostory nebyly využity.

Kromě již známých kolejišť, které se neustále vylepšují byly k vidění i nová a rozpracovaná díla.

Řekl bych, že to rozhodně stálo za podívanou a pořád si stojím za tím, že jednou ročně by se člověk do Peček měl zajet podívat. I když ta cesta z Brna byla rozhodně dobrodružná. Jak taky jinak po D1.

Na závěr se podívejte na video, které je rozděleno do tří částí podle rozmístění budovy.

One thought on “Letní výstava v Pečkách 2021

  1. Pingback: Proč byste měli navštívit modelářský veletrh v zahraničí? - ZAVAVOV

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

0
0
0
0
0
0
0
0
0
Verified by ExactMetrics